Моторната странична лента за прилагодување на страничната лента на Doinker
Неодамнешно

Моторната странична лента за прилагодување на страничната лента на Doinker

DEN 6079.84

Това е достапна

Карактеристики на LUG-LOC технологија со врзана врска за неограничен опсег на прилагодување, додека обезбедуваат супериорна јачина. Навојна прицврстување за странична лента. Вклучува завртка за очи за монтирање на предната лента. Доверливо монтирање на монтирање на Doinker : Од доверливото име на Доинкер. Карактеристики на технологијата Lug-loc. Неограничен опсег на прилагодување. Супериорна сила. Навојна прицврстување за странични шипки.

Основните својства

Додатоци на производот