Машки дијамантски акцент не'рѓосувачки челик залепен вкрстен прстен
Неодамнешно

Машки дијамантски акцент не'рѓосувачки челик залепен вкрстен прстен

DEN 3.33

Това е достапна

Прославете ја вашата посветеност со нашиот маж, не'рѓосувачки челик затегнат опсег. Овој прстен отпорен на Tarnish нуди трајна алтернатива на вашиот секојдневен стил. Прстенот, изработен во не'рѓосувачки челик, има акцент на дијамант од 0,05 CTTW, жлечен дизајн, калено вклопување и врежани крстови на страните. Без разлика дали го носите ова како модерен прстен за изјава или дневен бенд за венчавки, ова ќе стане моментален класик за секоја гардероба. Разновиден спој на мода, издржливост и тежина го прави ова уникатен избор за секоја облека; Без разлика дали тоа е обична или формална пригода, можете да го носите со радост и самодоверба. Машки дијамантски акцент не'рѓосувачки челик залепен вкрстен прстен : не'рѓосувачки челик. Акцент на дијаманти. Затегнат.

Основните својства

Додатоци на производот