Машка Северозападна Компанија Црвен Чикаго Блекхокс Свила Допир Бања Облека
Неодамнешно

Машка Северозападна Компанија Црвен Чикаго Блекхокс Свила Допир Бања Облека

DEN 2.33

Това е достапна

Без разлика дали се дружите дома или се подготвувате да го започнете денот, нема подобар начин да го повторите вашиот тим отколку со Оваа Свилена Наметка за Бања Во Чикаго Блекхокс. Оваа наметка Од Северозападната Компанија е совршена за страствен навивач На Чикаго Блекхокс како тебе кој го повторува нивниот тим секоја шанса што ќе ја добијат. Бидете обожавател на #1 чикаго Блекхокс на вашето домаќинство секој пат кога ќе ја облечете оваа удобна наметка. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Големината Л / ХЛ е приближно 26 "х47". Увезени. Везено лого. Два предни џебови. Врзете појас и две јамки на ременот и од левата и од десната страна за дополнителна прилагодливост. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 100% Полиестер. Официјално лиценциран. Марка : Северозападна Група. Свиленкаста мека текстура.

Основните својства

Додатоци на производот