Шаста Дејзи + Пупка 24 - Темна Лаванда
Неодамнешно

Шаста Дејзи + Пупка 24 - Темна Лаванда

DEN 463.84

Това е достапна

Регентност Инт-Шаста Дејзи : Темна Лаванда. Совршен за домашни цветни аранжмани, САМОСТОЈНИ свадбени центри и многу повеќе! Овој пакет содржи еден спреј од 24 инчи со три цветни глави и една пупка. Увезени. Шаста Дејзи Х3 + Пупка 24 " - Темна Лаванда.

Основните својства

Додатоци на производот