Слики монохроматски обрасци врамени платно wallидна уметност
Неодамнешно

Слики монохроматски обрасци врамени платно wallидна уметност

DEN 3.33

Това е достапна

Завршете ја вашата модерна тема за модерен дизајн во средниот век со апстрактниот состав на PTM слики монохроматски обрасци 6 врамени платно wallидна уметност. Ретро wallидната уметност е платно уметност печатење врамен во црна полистирен што пристигнува подготвена да се обеси со хардвер преинсталиран. Димензии : 30,75 W x 1.5d x 40,75h во . наменети за затворено употреба. Апстрактна композиција по ваш избор на достапни опции за боја. Платно печати украсено со рака. Подготвени да висат во рамка за полистирен со хардвер Д-прстен.

Основните својства

Додатоци на производот