Амазонија Емерсон 7-Парче Еукалиптус Правоаголен Двор За Јадење, Капацитет За Седење: 6
Неодамнешно

Амазонија Емерсон 7-Парче Еукалиптус Правоаголен Двор За Јадење, Капацитет За Седење: 6

DEN 1.67

Това е достапна

Емерсон 7-Парче Еукалиптус Правоаголни Двор Јадење Во Собата Оваа колекција На Отворено Во Амазонија нуди и современ дизајн и издржливост. Тоа е совршен натпревар за секој двор и ќе му даде на вашиот двор елегантен И модерен допир Емерсон 7-Парче Еукалиптус Правоаголен Двор За Јадење : Издржлив дизајн за сите временски услови идеален за секоја клима. Идеален за забавни и семејни собири. Редење столици за лесно складирање. Лесно за составување. Бродови во 1 палета со 7 кутии. 1 година ограничена гаранција против производствени дефекти. Бесплатен Комплет За Одржување На Амазонија за подобрување на издржливоста на вашето дрво. Заштитникот од дрво работи одлично против ефектот на загадување на воздухот сол воздух и раст на мувла. За најдобра заштита, извршете одржување секоја сезона, или онолку често колку што сакате. Сите наши дрвени материјали се одгледуваат исклучиво во регенерирани насади сертифицирани ОД ФСЦ. Димензии на производот : табела : 82.5 "L x 33.5" W x 30 "H; столици : 23" L x 24.5 "W x 35" H. димензии на Седиштето : 17 "D x 20" W x 17 " H.

Основните својства

Додатоци на производот