Фреска Фкб6224-И Торино 24 Слободен Стои Еден Суета Сет-Сива
Неодамнешно

Фреска Фкб6224-И Торино 24 Слободен Стои Еден Суета Сет-Сива

DEN 2.33

Това е достапна

Додадете свеж, современ допир во вашата бања со овој елегантен ормар. Со меки блиски фиоки, шик врати со матирани стаклени панели и интегрирани соодветни мијалници оваа карактеристична конфигурација на кабинетот за бања навистина го привлекува вниманието. Вратите се отвораат за да откријат одличен простор за складирање под мијалникот, додека фиоките се дарежлива големина за одржување на основните работи за бања. Вклучени се полираните хромирани влечења, додавајќи совршен завршен допир. Овие кабинети се достапни во повеќе богати завршетоци и се достапни во различни големини и конфигурации за да додадат елеганција на секој декор. Фреска ФЦБ6224-Вклучив Компоненти : . . покриено под 3-годишна гаранција на Фреска. кабинет за суета Од дрво со 2 врати и 2 фиоки. керамички суета врвот со 1 слив керамички мијалник со прелевање. чешмата не е вклучена и мора да се купи одделно. . Карактеристики На Кабинетот : . . тенгинериран Дрвен Суета кабинет. бесплатна стоечка инсталација-суетата седи на подот со ѕидни сидра, обезбедувајќи функционален дизајн. дизајнот со двојна врата овозможува лесен пристап до просторот за складирање. т2 фиоките со целосна екстензија овозможуваат организирано складирање. тдтц меки шарки за затворање и слајдови. кабинетот на тванити вклучува соодветен декоративен хардвер. t Vanity ќе брод значително собрани. . Суета Врвни Карактеристики : . . tceramic суета врвот го надополнува секој стил на дизајн. керамички мијалник за бања координира со секој стил на бања. tvanity top вклучува интегриран мијалник за бања изграден од керамика. цингл дупка тапа монтирање. тректаголен работен простор со еден слив. локацијата за одвод на центарот обезбедува оптимална способност за одводнување. опремен со одвод на прелевање за да се спречи прелевање и излевање на водата. . Спецификации На Кабинетот : . . ширина на кабинетот : 23-3/4 " (од лево кон десно). Висина на кабинетот : 33 " (од врвот до дното). длабочина на кабинетот : 17-3/4 " (од напред кон назад). број На Врати : 2. број На Фиоки : 2. број На Полици : 0. . Суета Врвни Спецификации : . . Tvanity Врвот Длабочина : 18-1/8". Tvanity Врвот Ширина : 24". број На Басени : 1. Tfaust Дупки : 1. t Drain Врска : 1-1/2". . Слични Производи : . . t FCB6224-јас( Овој Модел) : 24" широка суета. t FCB6230-I : 30 " широка суета. t FCB6236-јас : 36 " широка суета. Фреска ФКБ6224-И. Торино Колекција.

Основните својства

Додатоци на производот