Премиер Крајбрежна Кујна Славина Со Две Рачки И Страничен Спреј, 1. Гпм, Брусен Никел, Без Олово*
Неодамнешно

Премиер Крајбрежна Кујна Славина Со Две Рачки И Страничен Спреј, 1. Гпм, Брусен Никел, Без Олово*

DEN 6890.24

Това е достапна

Двојна Рачка Рачка Хибридна Конструкција Со Полимерни Водни Патишта Без Олово Мијалник Со Висок Лак Од Нерѓосувачки Челик Помалку Касети Обезбедува Проток Од 1,8 Gpm На 60 Psi Вклучува Пластичен Распрскувач Во Боја Со 48" Црево За Прскање Погодно За 8" Инсталации Со 4 Дупки, Месинг Засилено Влезно Стебло 1/2" Ips Врски Ада Во Согласност *Достапно Само Во Калифорнија Премиер Крајбрежна Кујна Славина Со Две Рачки И Страничен Спреј, 1,8 Гпм, Четкан Никел, Без Олово*.

Основните својства

Додатоци на производот