Пчелите На Барт Бебе Новороденче Девојчиња Органски Сон Играј Пижами За Нозе
Неодамнешно

Пчелите На Барт Бебе Новороденче Девојчиња Органски Сон Играј Пижами За Нозе

DEN 3.00

Това е достапна

Пчелите На Берт Бебе Спиење & Играјте Пјс (НБ - 9М) - Блажените акварели ги красат овие пижами од глава до пети! Од време на игра до спиење и сѐ помеѓу, овој сон и игра ја има вашата мала пчела покриена со нежен органски памук. Лабавото вклопување овозможува многу простор за мрдање! Патент брзи промени со дијагонален патент. Бебето На Пчелите барт нуди висококвалитетни органски производи за бебиња и деца. Нивниот органски памук со потпис е познат по тоа што е небесен мек и нежен за нежна кожа, но сепак супер издржлив преку бескрајни миења. Акварел Соништа Органски Бебе Спиење & Играат Пижами. Лабавото вклопување овозможува многу простор за мрдање. Голем гусет за лесно движење. Големини NB и 0-3 месец имаат кабриолет белезници со преклопување над манжетната . Патент брзи промени со дијагоналниот патент напред. Сите големини имаат зафат без лизгање - одлично за малите пчели во движење!.

Основните својства

Додатоци на производот