Фатхед Вуди И Баз-Х-Голем Официјално Лиценциран Дизни Пиксар Отстранлив Ѕид Налепница
Неодамнешно

Фатхед Вуди И Баз-Х-Голем Официјално Лиценциран Дизни Пиксар Отстранлив Ѕид Налепница

DEN 322.40

Това е достапна

Ако ти?повторно во потрага по совршен ѕиден додаток за да го освежите вашиот простор, откријте зошто идните налепници на ѕидот припаѓаат на вашиот ѕид. Овие графички ѕидови во природна големина, hi-def, прецизно исечени се изработени од хипер-издржлив винил кој е лесен за поставување и безбеден за ѕидовите. Нивното лепило со низок лепак, кора и стап ќе го трансформира веќе прекрасниот декор на секоја машка пештера, канцеларија, дувло, дневна соба, спална соба?и добро, речиси секоја соба за неколку минути. Плус, секоја Глава вклучува дополнителни ѕидни налепници кои помагаат да се заврши крајната тематска просторија за секој вентилатор. Максимизирајте го вашиот простор со Дебела Глава?најдобар и најбрз начин за украсување. · 100% прецизно исечени слики што изгледаат како животни и тродимензионални · најсовременото печатење дава извонредна јасност и острина на hi-def · само излупете и залепете. Без лента, без спојки, без неред · Патентираното лепило со низок лепак ви овозможува да ја движите Главата онолку често колку што сакате · Дебелиот висококвалитетен винил се спротивставува на солзи, рипови и избледување · Препорачана употреба на чисти, мазни, суви ѕидови · Направено за внатрешна употреба.

Основните својства

Додатоци на производот