Универзитетот во Питсбург Моливи На Си
Неодамнешно

Универзитетот во Питсбург Моливи На Си

DEN 0.33

Това е достапна

Ставете ја вашата љубов и лојалност кон вашето омилено училиште и тим изложени со Овие Моливи Од Универзитетот во Питсбург. Тие доаѓаат во пакет од шест и ги прикажуваат познатите лого на пантерите и боите на тимот. Овие дрвени моливи имаат и гумена гума и лесно се држат. Тие се идеални за употреба во училницата, во канцеларијата, во вашиот дом или речиси на друго место. Универзитетот Во Питсбург Моливи, Пакет Од Шест (6) : универзитетот во питсбург пантери логото и тим бои во текот на. 6 пакет моливи вклучуваат гумена гума за бришење. Лесен за држење. Официјално лиценциран колегиум производ. Направено Од Винкрафт. Одличен подарок за обожавател На пантери.

Основните својства

Додатоци на производот