Saver V Вакуум Храна Запечатувач Машина SmartSeal
Неодамнешно

Saver V Вакуум Храна Запечатувач Машина SmartSeal

DEN 0.33

Това е достапна

* Забелешка За Клиенти Надвор Од Северна Америка .Елиминирајте го согорувањето на замрзнувачот и ја одржува храната свежа и вкусна до 5 пати подолго од конвенционалните методи за складирање со овој систем за пакување за запечатување дома. Ние продаваме електрични производи кои беа направени ЗА работа СО 110v Електрични системи. Дополнително, режимот на канистер ја постигнува најдобрата вакуумска заптивка на канистри и додатоци, а за деликатна храна со вакуумско пакување, функцијата За Инстант Заптивање На единицата Без Здроби го запира процесот на вакуум за да спречи дробење. Заштеда на простор исправен дизајн; светла ЗА напредок НА МЕРАЧОТ на ЛЕР; автоматско откривање течност; вградено складирање на ролни со вреќи. Повеќето кеси за складирање храна имаат еден слој пластика, но кесите За Чување Храна обезбедуваат пет слоја, вклучувајќи ексклузивна бариера за влага и кислород за зголемена заштита. Направен со технологија За Паметни Заптивки и автоматско сензори за торби, апаратот е лесен за ракување - едноставно вметнете торба и единицата автоматски ќе ја запечати со правосмукалка. 2 вакуумски брзини; 2 нивоа на заптивки; функција на пулсот; режим на канистер; режим на маринада за маринирање за неколку минути. Некои од нашите производи користат електрична енергија за напојување. Оваа машина исто така ќе ви помогне да заштедите пари - нема повеќе да фрлате месо изгорено во замрзнувач, заборавени остатоци или мувлосани производи. Вклучува ролна од 11 инчи, торби со големина од 3 литри, вреќи со големина од 2 литри. Мери приближно 5 на 16 на 10 инчи. Други карактеристики вклучуваат светла ЗА напредок НА МЕРАЧОТ НА ЛЕР, автоматско откривање течност, вградено црево што може да се повлече, интегриран отворач за торби и вградено складирање на ролна со торба со секач. Можете да изберете од две вакуумски брзини, две нивоа на заптивки, функција на пулсот или режим на маринада за маринирање месо, пилешко или риба за неколку минути наместо часови. Елегантниот и исправен дизајн зафаќа минимален контра простор и мери приближно 5 х 16 х 10 инчи.Карактеристики : автоматскиот систем за вакуумско пакување со технологија За Паметни Заптивки ја одржува храната свежа подолго2 вакуумски брзини; 2 нивоа на заптивки; функција на пулсот; режим на канистер; режим на маринада за маринирање во минута-заштеда на простор исправен дизајн; светла ЗА напредок НА ЛЕР метар; автоматско откривање течност; вградено складирање со ролни со вреќи вклучува ролна од 11 инчи, вреќи со големина од 3 литри, големина од 2 литри кеси со димензии приближно 5 на 16 На 10 Инчи автоматскиот систем за вакуумско пакување со технологија на паметни заптивки ја одржува храната свежа подолго.

Основните својства

Додатоци на производот