Маскирајте Ги Потомците На Девојчињата Класичен Мал Комбинезон Костим-Големина 4-6
Неодамнешно

Маскирајте Ги Потомците На Девојчињата Класичен Мал Комбинезон Костим-Големина 4-6

DEN 1.33

Това е достапна

Станете злобно талентирана и моќна ќерка на легендарниот Малефисент во Овој Мал Класичен Костим. Овој костим ќе ви овозможи да го покажете вашиот стил и да бидете најкул дете во Аурадон Првично. Упатства за нега : Рачно измијте ја ладната вода со благ сапун. Падне сува ниска. За најдобри резултати висат или лежат рамно за да се исушат. 100% полиестер. Перика и чизми се продаваат одделно. Одлично за трик или лекување или облекување игра.

Основните својства

Додатоци на производот