Марвел Спајдермен: Преку Пајакот-Стих-Сега Што Покрие Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34
Неодамнешно

Марвел Спајдермен: Преку Пајакот-Стих-Сега Што Покрие Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

DEN 303.84

Това е достапна

Овие Трендови Меѓународни Марвел Спајдермен : Преку Пајакот-Стих-Сега Она Што Покрие Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран ОД ФСЦ. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени со најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Основните својства

Додатоци на производот