Trustmaster Т. Напад Виножито Си Колекција Издание Игри Слушалки, Црна. Вклучува Бесплатни СЛУШАЛКИ ЗА ДТС: Х
Неодамнешно

Trustmaster Т. Напад Виножито Си Колекција Издание Игри Слушалки, Црна. Вклучува Бесплатни СЛУШАЛКИ ЗА ДТС: Х

DEN 1.33

Това е достапна

Играјте за да победите Со наградуваниот DTS® Слушалки : X® звук со потпис за веројатен 3 D аудио КОГА користите Microsoft Spatial sound на КОМПЈУТЕР и Xbox. Вклучени БЕСПЛАТНО со купување на оваа гејмерски слушалки. Ексклузивен дизајн На Виножито Шест Опсади погоден за сите платформи кои користат стандарден приклучок од 3,5 мм, вклучувајќи Play Station 4, Xbox One*, КОМПЈУТЕР и Mac. Компатибилен е и Со НИНТЕНДО 3Д И Прекинувач, Play Station Vita, како и таблети и паметни телефони (вклучени функции за повикување)! ДТС нудат добри додека залихите траат. Кодови за откуп вклучени во пакувањето на производот. Откупи на /Откупи. Чекор-по-чекор водич може да се следи на /дтс. Trustmaster Т. Напад Шест Колекција Издание Игри Слушалки, Црна.

Основните својства

Додатоци на производот