Национална Компанија За Дрвја 22 Вештачка Мини Топка Од Шимшир
Неодамнешно

Национална Компанија За Дрвја 22 Вештачка Мини Топка Од Шимшир

DEN 0.33

Това е достапна

Наполнете мал простор, агол или маса со оваа мини грмушка од Шимшир. Сепак, вештачко слично на животот, на ова растение не му треба ништо од одржувањето на вистинската работа. Одмарајќи се во тенџере со зелени лозари, оваа мала топчеста грмушка е лесно да се најде место за околу вашиот дом. УВ стабилизиран, одличен за области кои инаку не би поддржувале живи насади.

Основните својства

Додатоци на производот