Мода Про Езглам трио смели веѓи, црно, парче
Неодамнешно

Мода Про Езглам трио смели веѓи, црно, парче

DEN 3.33

Това е достапна

Одликувајќи се со трендовски прецизен четка за шминка која е одлична крема, течност или прав за беспрекорна завршница. Водоотпорна рачка со врвен квалитет што овозможува максимален зафат за без напор процес на аплицирање. Четката Moda Pro Crease ја дефинира и меша и ја мешате браздата или употребата за да го разоткрие целиот капак! Едноставно дефинирајте ја и измешајте ја браздата или користете го за да го искористите целиот капак. Идеална четка поставена совршена за примена, мешање и засенчување. Четки за мода комбинираат живописни, забавни стилови на четки за прекрасно смел изглед. Овој сет ги има сите најважни работи за да го создадете вашиот совршен изглед на веѓата. Комплетот ги вклучува следниве четки - мал прашок, блендер за агол, засенчувач, чадско око и усна. Одликувајќи се со нашите издржливи водоотпорни рачки што овозможуваат максимален зафат за без напор процес на аплицирање . во кој има, неверојатно меки, висококвалитетни не-иритирачки грмушки мешавини на синтетички влакна што собира прашоци, креми и течности ефикасно остава минимален отпад . идеалниот идеален Сет на четки што е совршено за примена, мешање и засенчување.

Основните својства

Додатоци на производот