Допрено Од Природата Бебе Органски Памук Страна-Затворање Предвремени Наметки со Долги Ракави 3pk, 0, 0-Месеци
Неодамнешно

Допрено Од Природата Бебе Органски Памук Страна-Затворање Предвремени Наметки со Долги Ракави 3pk, 0, 0-Месеци

DEN 256.00

Това е достапна

Допрени од Природата органските Памучни Наметки Со Странично Затворање имаат разиграни обрасци за слатки соништа. Нашата органска ткаенина е супер мека и нежна за кожата на бебето, што го прави времето за спиење пријатно и удобно. Прилепувањата овозможуваат лесно вклучување и лесно исклучување, еластичната лента на дното и вратот на скутот прават облекување и менување пелени ветре. Нашите прееми наметки се погодни за прееми и новороденчиња од 6 до 9 килограми. Нашите наметки од 0-6 месеци работат малку поголеми за да можат да ви траат додека вашето бебе не наполни 6 месеци. Нашите наметки се направени од 100% памук, па затоа треба да се очекува одредено намалување. Допрено Од Природата Бебе Органски Памук Страна - Затворање Предвремени Наметки со Долги Ракави 3pk ,edе е одлично бебе најважен сет за вашето малечко. Комплетот вклучува три Органски Наметки За Затворање Од Страна на Памук. Направено со 100% органски памук (ексклузивно за декорација). Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Врз основа на повратните информации од клиентите, нашата премија за големина е оптимална за прееми и новороденчиња од 6 до 9 килограми. Клиентите исто така велат дека нашите наметки од 0-6 месеци трчаат на поголемата страна, што е така што траат додека вашето малечко не наполни 6 месеци. Забелешка нашите наметки се направени со 100% органски памук, па затоа треба да се очекува одредено намалување.

Основните својства

Додатоци на производот