Машки часовник сет со PU кожа и најлонски ленти
Неодамнешно

Машки часовник сет со PU кожа и најлонски ленти

DEN 646.56

Това е достапна

Додатоците можат да направат или скршат облека, и нема ништо попрактично или стилски од часовник. Секогаш бидете на време, без разлика дали трчате од состанок до состанок или трчање на патеките со овој часовник. Машки часовник сет со 5 PU кожа и најлонски ленти : Вклучува 5 PU кожа и најлонски ленти. Движење на кварц. Копче за тока. Доживотна батерија.

Основните својства

Додатоци на производот