Дебеломер Покрива Врежани Предни И Задни Mgp Црвена завршница сребрена ch Одговара изберете: 2003-DODGE RAM ST SLT, DODGE RAM меморија 1500
Неодамнешно

Дебеломер Покрива Врежани Предни И Задни Mgp Црвена завршница сребрена ch Одговара изберете: 2003-DODGE RAM ST SLT, DODGE RAM

DEN 3196.80

Това е достапна

Комплет Од 4 Mgp Дебеломер Опфаќа 12134smgprd, Врежан Преден и Заден : MGP, Црвена Завршна Облога Во Прав, Сребрени Знаци * * Ви треба помош за наоѓање на вистинскиот модел на капакот на дебеломер за вашето возило? Кликнете Овде Барате поисплатлив начин за облекување на сопирачките? Уморни сте од пребојување на дебеломер? Не гледај понатаму! МГП е вашето решение. Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т-6061, секој капак на дебеломер е заварен ЗА цврстина, обложен во прав за издржливост и вклучува патентиран систем за прицврстување од нерѓосувачки челик. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките. Секој сет е дизајниран специјално за дебеломер на сопирачките за да обезбеди соодветно поставување. Не се потребни лепила, ленти или модификации на дебеломер. Типичното време за инсталација е еден час од почеток до крај. Комплет Од 4 Mgp Дебеломер Опфаќа 12134smgprd, Врежан Преден и Заден : MGP, Црвена Завршна Облога Во Прав, Сребрени Знаци : Гордо дизајнирани и произведени. Изграден од 6061-т6 воздушен алуминиум. Патентираниот систем за прицврстување ги одржува вашите капаци безбедни. Секој сет е дизајниран специјално за дебеломер на сопирачките за да обезбеди соодветно поставување. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките. Не се потребни лепила, ленти или модификации на дебеломер. Завршница обложена со прав за долготраен стил. Цпу врежани ликови кои никогаш нема да изгребат. Изберете од повеќе бои и завршетоци. Типичното време на инсталација е 1 час од почеток до крај. Одговара Изберете : 2003-2005 ДОЏ РАМ 1500 СВ/СЛТ 2002 ДОЏ РАМ 1500 2003-2006 ДОЏ ДУРАНГО СЛТ 2002-2003 ДОЏ РАМ ВАН Б1500 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основните својства

Додатоци на производот