Панталони за девојчиња од Гаранималс
Неодамнешно

Панталони за девојчиња од Гаранималс

DEN 239.84

Това е достапна

Симпатичните панталони со двојка за девојче ја чуваат покриена и удобна. Изработени во пријатна ткаенина од памук, овие панталони се суштински додаток за растечката гардероба на вашето мало девојче. Не заборавајте : Овие панталони прават одлична идеја за подароци за бебето и родителите. Повлечен стил. Еластична половината. Печатена/цврста двојка : 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Панталони за бебиња девојчиња од Гаранималс.

Основните својства

Додатоци на производот