Девојки за деца со принцези Дизни, Ариел, Пепелашка и Рапунзел кратки гаќички за долна облека, 7-пакувања
Неодамнешно

Девојки за деца со принцези Дизни, Ариел, Пепелашка и Рапунзел кратки гаќички за долна облека, 7-пакувања

DEN 287.68

Това е достапна

Веднаш проширете ја гардеробата на долна облека на вашето мало со оваа седум пакувања долна облека инспирирана од принцезите на Дизни! Овие брифинзи се изработени од супер-меки, 100% памук за да ја задржат удобна додека таа оди на училиште, се шета низ игралиштето или го гледа својот омилен филм на Дизни! 7-пакет вклучува : 7 пара долна облека. Нежна еластична лента за половината. Супер мек. Удобност без ознаки. Избрани обрасци и графики на Дизни принцезата. Краток стил. Отвори со ребрести нозе за дополнителна удобност. © Дизни. Сите права се задржани . 100% памук. Машина за перење. Увезени. Дизни принцеза долна облека 7-пакет за девојки за мали деца.

Основните својства

Додатоци на производот