Активни панталони за ветерници за ветерници за мажи и големи мажи, до 5xl
Неодамнешно

Активни панталони за ветерници за ветерници за мажи и големи мажи, до 5xl

DEN 448.00

Това е достапна

Чувајте го тренингот во проверка дури и во услови што не се идеални. Панталоните на ветерниците на Расел помагаат да се задржи времето надвор, така што вашата активност останува на точка. Прилагодливото вклопување обезбедува удобно чувство. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина М. Внатрешна еластична лента за половината quекард за дополнителна удобност; влечења за прилагодливо вклопување. Постава за мрежи; патенти на глуждот; еластични манжетни за нозе; Рефлективните детали обезбедуваат видливост при слаба осветленост. 100% полиестер и 100% најлон. Машина за перење. Увезени. Расел активни панталони за ветерници за мажи.

Основните својства

Додатоци на производот