ХАНЕС СУПЕР ВРЕДНОСТИ Х-ТЕМП ТЕРМАЛНА вафл Пант
Неодамнешно

ХАНЕС СУПЕР ВРЕДНОСТИ Х-ТЕМП ТЕРМАЛНА вафл Пант

DEN 303.68

Това е достапна

Овие вафли плетени термички панталони од страна на Ханес се удобно суштинско значење за додавање на вашата гардероба за ладно време. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6? 1?, Половината : 30-1/2?, Градите : 37? Моделот носи големина M. вклучува два пара термички панталони. Еластична лента за половината со детали за лого. Клуч за клучеви на торбичка. Ребрести манжетни. Печатење на сите. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Основните својства

Додатоци на производот