Каролини Богатства 7298ОВМТ Корги Пешачки Мост Мит, Голем, разнобоен
Неодамнешно

Каролини Богатства 7298ОВМТ Корги Пешачки Мост Мит, Голем, разнобоен

DEN 351.20

Това е достапна

Каролини Богатства 7298ОВМТ Корги Ракавица За Пешачки Мост, Голема, разнобојна Ракавица за Печка со уметнички дела специфични За раса Корги од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Голема Десна Рака Дебела Отпорна На Топлина Печка Ракавица. Пет слоеви на ватиран заштита на секоја страна од ракавицата обезбедуваат одлична отпорност на топлина. Прекрасно печатеното уметничко дело на предната страна на ракавицата дава дополнителна изјава за вашиот сегашен кујнски декор. Одлично за вашата омилена Мајка, Готвач или најдобриот Скара што го знаете. Со должина од околу 12 инчи и околу 8 1/2 инчи на најшироката точка. Црната лента за пристрасност ја завршува ракавицата на рерната со обрач за да дејствува како закачалка. Оваа голема ракавица за печка одговара на многу разновидна големина на раце Оваа Ракавица за Рерна е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Голем Дебел Отпорен На Топлина Печка Ракавица.

Основните својства

Додатоци на производот