Пријатели Линија Магија Пуканки Мат-Сина И Бела, во
Неодамнешно

Пријатели Линија Магија Пуканки Мат-Сина И Бела, во

DEN 1.67

Това е достапна

Карактеристики атрактивно дизајнирани подлоги за миленичиња во дизајни и за мачки и за кучиња.Изработен од издржлив памучен и платнен материјал.Поддршка што не Се Лизга и лесна за чистење.Ги штити подовите и фаќа прскање вода и неред во храната.Мат мери 19 х 26 во.Боја-Сина И Бела.- ШКУ : Нмг316294 Линија На Бади-Магија Пуканки Мат. Оваа супер-апсорбирачка подлога е совршена за неуредни јадечи или лигави алкохоличари. Оваа подлога ќе ги одржува подовите чисти и суви. Мешавина од полиестер/Памук. Машина за перење. Висат или падне сува. Овој пакет содржи една подлога од 19х26 инчи. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени. СКУ : БМВ35425090.

Основните својства

Додатоци на производот