Кингстон Месинг ЦЦ Правоаголна Туш Прачка, Полиран Месинг
Неодамнешно

Кингстон Месинг ЦЦ Правоаголна Туш Прачка, Полиран Месинг

DEN 2.67

Това е достапна

Подобрете го вашиот прекрасен дизајн на бања со приватноста на Гроздобер Правоаголна Прачка за Туширање. Изработена од ликовна уметничка изработка, оваа шипка за туширање е дизајнирана да биде поврзана со самостојна или када за нозе. На 44,5" од должина, капачот ќе биде целосно капсулиран. Целиот хардвер за монтирање е вклучен за леснотија на инсталација. Ликовна уметничка изработка. 44-1/2 "х 25-1/4". 30-3/8" таванот поддршка. 3/4" од цевка. Вклучен е целиот хардвер за монтирање.

Основните својства

Додатоци на производот