Вестин Потпис Серија Чекор Барови Одговара изберете: 1999 - ФОРД Ф350, 1999 - ФОРД Ф250
Неодамнешно

Вестин Потпис Серија Чекор Барови Одговара изберете: 1999 - ФОРД Ф350, 1999 - ФОРД Ф250

DEN 2.33

Това е достапна

3" Потпис Серија Должина Кабина Хром Круг Чекор Барови (25-1310) Од Вестин, 1 Пар. Материјал : Благ Челик. Чекор-Лентите Од Серијата Потписи се дизајнирани со употребливост и вредност за парите во фокусот. Изработени се во благ челик со хромирана завршница. Комплетите за монтирање направени по нарачка обезбедуваат лесна инсталација за сите апликации. Вестин Потпис Серија Чекор Барови (Хром).

Основните својства

Додатоци на производот