Loloi II Monroe Grey Multi 6'-7 9'-3 inreag
Неодамнешно

Loloi II Monroe Grey Multi 6'-7 9'-3 inreag

DEN 1.00

Това е достапна

Инспирирани од антички турски теписи Ошак со големи мотиви, колекцијата Монро го модернизира традиционалниот дизајн во неутрални палети, од кои многу имаат црни детали што го прицврстуваат килимот во собата. Монро е оуместен со моќност од 100% полиестер за лесна нега и сигурна издржливост. Направени во Турција и ОЕКО-Текси сертифицирани, осигурувајќи дека неговите материјали не содржат штетни материи. Килимот на областа на колекцијата Монро е инспириран од традиционалните турски мотиви модернизирани во неутрални палети на бои. Монро е најавуван со моќност од 100% полиестер во Турција и ОЕКО-Текси сертифицирани, осигурувајќи дека неговите материјали не содржат штетни материи. Со традиционална естетска, сепак модерна привлечност, Монро може да биде сидро на дневна соба и е доволно издржлив за ходници со висок сообраќај, кујни и простории за јадење. Лолои, семејна деловна сопственост со седиште во Далас, е една од најдобрите текстилни компании во Соединетите држави и е познат по дизајнирање инвентивни производи за значајни простори. Бојата на килимот е под влијание на вашата околина, осветлување и време на денот; Нарачување на примерок од 18 "x 18" се препорачува за референца во боја.

Основните својства

Додатоци на производот