Марвел Витези Легенди Серија Електра
Неодамнешно

Марвел Витези Легенди Серија Електра

DEN 223.52

Това е достапна

И богата наследничка и обучен убиец, Електра Начиос е мистериозна жена од минатото На Мет Мардок, која неочекувано се враќа во својот живот.Замислете Електра да ја прецизира сопствената марка на правда Со легендите на Марвел Витези 6-инчна фигура На Електра. Со Серијата Легенди на Марвел 6-инчи, и љубителите на кид и возрасни марвел можат да започнат легендарна колекција на ликови од марвел базирани на стрипови и забава. Оваа 6-инчна фигура На Електра е високо артикулирана и има дизајн инспириран од забава, што ја прави епски додаток на секоја колекција На Марвел.Соберат бројките во Оваа Марвел Витези Легенди Серија Изгради - а-фигура колекција да се соберат Човек-Работа! Дополнителни бројки се продаваат одделно. Предмет на достапност.Авторски Права 2017 Марвел. Хасбро и сите поврзани термини се трговски марки на хасбро. Детален дизајн и повеќе точки на артикулација. Инспириран Од марвел забава. Вклучува 3 додатоци инспирирани од карактер. Дел од серијата За Градење На Човекот (дополнителни бројки продадени одделно). Возраст 4 и повеќе. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години.

Основните својства

Додатоци на производот

Tot Standwich Stacker
Неодамнешно
Tot Standwich Stacker
Това е достапна
DEN 191.84
ценето: