Професионална Шминка Усна Долна ОБЛЕКА ХХЛ Течен Кармин, Сизлин, 0. фл. оз
Неодамнешно

Професионална Шминка Усна Долна ОБЛЕКА ХХЛ Течен Кармин, Сизлин, 0. фл. оз

DEN 2.33

Това е достапна

Воведување На Nyx Професионална Шминка УСНА Долна ОБЛЕКА XXL, нашиот екстра екстра долготраен течен кармин! Оваа веганска липи обезбедува мазна мат боја со полно тело, обликување на усните и нагласување на вашата природна форма на усни, создавајќи изглед на усни со поцелосен изглед! Оваа формула се протега и се движи со вас, без пукнатина, без крварење, без бледнее и без трансфер до 16 часа! Овој мат течен кармин се чувствува лесен и удобен цел ден. Никс Професионална Шминка, УСНА Долна Облека ХХЛ Мат Течен Кармин, Сизлин ' Долготраен течен кармин со мазна мат завршница. Оваа боја на усните создава изглед на мазни усни со поцелосен изглед. 16 часа без трансфер долго носење усна формула. Флексибилната формула обезбедува боја на усните што се движи со вас, исто како и вашата омилена облека за обликување. Карактеристики уникатен апликатор со стрелки што ги прегрнува усните за прецизна апликација, 1 повлечете = боја на целосна покриеност. Обезбедува сладок и мазен мирис при секое повлекување. Достапно во многу голи нијанси на усни засилени со заситеност на бојата и дизајнирани да ги подобрат сите тен. 100% веганска формула за усни (без состојка од животинско потекло или нуспроизвод). Суровост-бесплатно.

Основните својства

Додатоци на производот