Goodyear Wrangler Fortitude HT 265 60- T гума
Неодамнешно

Goodyear Wrangler Fortitude HT 265 60- T гума

DEN 2559.04

Това е достапна

Црниот страничен wallид. Ова, во комбинација со превенцијата на нерамномерно носење на шарите со рамномерна дистрибуција на движечките сили, ја прави гумата употреблива подолг временски период и го продолжува животниот век на трага. Променливиот дизајн на теренот го откажува бучавата на патот со генерирање на фреквенција на звук што ја елиминира бучавата на шемата направена додека гумата е во движење, нудејќи повеќе пријатно погон.

Основните својства

Додатоци на производот