Лесно-пиво бебе цврсто делфин кратко, големини 0- месеци
Неодамнешно

Лесно-пиво бебе цврсто делфин кратко, големини 0- месеци

DEN 2.33

Това е достапна

Ова кратко со цврст делфин со лесен бебиња е супер мек и е изработен од 100% органски памук. Продаден исклучиво на. Лесно-пиво бебе цврсто делфин кратко, големини 0-24 месеци. 100% органски памук. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Продаден исклучиво на.

Основните својства

Додатоци на производот