Кливленд кафеава крпа за прсти, секоја од нив
Неодамнешно

Кливленд кафеава крпа за прсти, секоја од нив

DEN 3.33

Това е достапна

Исушете ги рацете како вистински вентилатор со оваа официјална крпа за прсти во НФЛ од страна на Северозападниот копродукции, ќе се чувствувате свежо и подготвено да одите откако ќе го користите овој меки рачни крпи што е нежно на вашите раце. Логото на омиленото фудбалско тим е извезено на оваа крпа што е совршен декор за бања на вентилаторот! Брзата апсорпција ви овозможува да бидете во движење во еден момент! НФЛ пешкир за прсти, кафеави : 11 "x 18" Официјално лиценциран крпа за прсти 100 проценти памук, ексклузивно за декорација на апсорпцијамахин.

Основните својства

Додатоци на производот