Се прашувам дека нација бебе и дете девојче се рашири, 1 парчиња, големини 12м-5Т
Неодамнешно

Се прашувам дека нација бебе и дете девојче се рашири, 1 парчиња, големини 12м-5Т

DEN 1.67

Това е достапна

Оваа чудо нација на 1 парчиња костими за капење ќе ја возбуди и подготвена да ја погоди плажата или базенот. Малите детали го прават овој Scoopneck Swimsuit Cossuit Extrapical-повеќебојните ленти и забавните контрастни трим сигурно ќе го осветлат нејзиниот ден, а меката ткаенина за истегнување ќе остане удобна и подготвена за нејзината следна авантура на отворено. Исклучиво на. Материјал : 84% полиестер/16% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : едно парче. Деколте : вратот на лажичката. Карактеристики : повлекување; ленти за крцкање; Контрастна трим. Девојче за бебиња и мали деца, кој се подготвува 1-парчен костим за капење од Wonder Nation.

Основните својства

Додатоци на производот