Innovera IVRB543A Повторно воспоставена замена на страницата за тонер за HP 125A - Magenta
Неодамнешно

Innovera IVRB543A Повторно воспоставена замена на страницата за тонер за HP 125A - Magenta

DEN 864.00

Това е достапна

Заштедете пари додека добивате одлични отпечатоци на патот. Тонер за повторно воспоставен тонер Innovera ќе ви заштеди пари во споредба со касети со национално брендирање. Произведено и тестирано за да понуди ист квалитет, перформанси и принос на страници. Типови на уреди : ласерски печатач; Боја (и) : магента; Подигнување на страница : 1400; Тип на снабдување : Тонер. Овој тонер одговара на квалитетот со вредноста. Направени за ефикасност и оптимални перформанси. Лесната инсталација го намалува времето на застој. Компатибилност на Hewlett Packard OEM. Принос од 1400 страници. Продаден како 1 секој. Продаден како 1 секој . Овој тонер одговара на квалитетот со вредноста. Принос од 1400 страници . Направено за ефикасност и оптимални перформанси . Лесна инсталација го намалува времето на застој . Hewlett Packard OEM компатибилност.

Основните својства

Додатоци на производот