23,5 Празнични црвени бобинки вештачко украсно новогодишно елка
Неодамнешно

23,5 Празнични црвени бобинки вештачко украсно новогодишно елка

DEN 1.33

Това е достапна

Полно со светло црвени бобинки, ова дрво ќе донесе живописно рафал на бојата во вашата есенска зима и Божиќен декор, без разлика каде е ставено во вашиот дом, ова празнично дрво е сигурно да го осветли секој простор за употреба во затворен простор само димензии : 23,5 "Висока X 15 "Широк (измерено од најширока точка до најширока точка) Материјал (и) : Пластика/пена/челик Додадете поп на боја на вашиот декор. Совршено за есенска зима или Божиќен декор. Не е потребно склопување - дизајн на едно парче. Дрвото е со дијаметар од 30 „високи до 17“.

Основните својства

Додатоци на производот