Студио Wynwood Printed Iutical Canvas Art Print
Неодамнешно

Студио Wynwood Printed Iutical Canvas Art Print

DEN 0.33

Това е достапна

Авенија на пистата Авенија Природа и пејзаж wallидни уметности на платното „Димензионални шумски пејзажи“ - бела, бела димензионална шума, е вешто изработено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на природа и цветна тема со шумски пејзажи за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Основните својства

Додатоци на производот