Црвениот атлас дизајнира уметност „Корф“ платно
Неодамнешно

Црвениот атлас дизајнира уметност „Корф“ платно

DEN 383.84

Това е достапна

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Црвениот Атлас Дизајн „Корф“ платно уметност. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи.Уметник : Red Atlas Designs Subject : Map Style : Antique Product Тип : Галерија обвиткано платно Арта Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има мапа на корф. Неговиот афинитет кон фотографијата, илустрацијата и графичкиот дизајн ја информира оваа растечка колекција на знамиња, мапи и друга уметност што ги слави познатите и саканите симболи и форми на нашата земја и светот. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи.

Основните својства

Додатоци на производот