Прегрнете ги вашите облини од Miracle Brands® Women's and'sенски плус Quinn One One Ready Cossuit
Неодамнешно

Прегрнете ги вашите облини од Miracle Brands® Women's and'sенски плус Quinn One One Ready Cossuit

DEN 1.67

Това е достапна

Прегрнете ги вашите криви ™ од Miracle Brands® е внимателно направена со нашата ексклузивна контролна ткаенина Curvetex®, обезбедувајќи ја целата контрола на телото. Секој стил е уникатно дизајниран за обликување и мазно, ве зајакнува да ги славите вашите криви со доверба. Ова прегрнете ги вашите кривини, Квин Едно парче костим за капење е совршена мешавина на удобност и обликување. Достапно во женска и плус и исклучиво во силуета за слабеење. Отстранливи ленти. Зашиени во чаши. Ексклузивна контролна ткаенина Curvetex®. Еден дел. N/a.

Основните својства

Додатоци на производот