Атлетски панталони за мажи на Georgeорџ Машки
Неодамнешно

Атлетски панталони за мажи на Georgeорџ Машки

DEN 384.00

Това е достапна

Паметниот стил започнува со панталоните за мажи на Georgeорџ со пространа, класична вклопување. Стилизирајте го овој бизнис-случајно одење со задебелен поло за да го завршите вашиот полиран, ажуриран изглед. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. Одговара : Атлетско вклопување преку седиште и бутовите. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 џебови од страничен шеф; 2 џебови за заварување. Карактеристики : јамки за појас. Директни панталони за мажи од Georgeорџ.

Основните својства

Додатоци на производот