Stuple industries вера поголема од стравовите цитираат рустикален стил, 30, дизајн од lil 'rue
Неодамнешно

Stuple industries вера поголема од стравовите цитираат рустикален стил, 30, дизајн од lil 'rue

DEN 318.24

Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. We use only the highest quality inks and canvas on our in house Mimaki printers, and then hand cut and stretch each piece over a 1.5 inch thick wooden frame for hanging. Artwork Relates To : LET YOUR faith BE BIGGER THAN YOUR FEARS, Quote, Модел на жито, типографија. Дизајн од Лил Руе.

Основните својства

Додатоци на производот