Нема граници со висок пораст на јуниорски шорцеви за велосипеди
Неодамнешно

Нема граници со висок пораст на јуниорски шорцеви за велосипеди

DEN 279.84

Това е достапна

Разменете ги хеланките со поладна алтернатива. Меки и затегнати без граници со високи шорцеви за велосипеди се лесни за носење и лесни за стил. Пар со спортски градник што одговара, додека се протегате или лизгате на преголема графичка мета и бујни патики за мода и удобност. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Подигање : Висок пораст. Затворање : стил на влечење; Еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека ткаенина за истегнување. Високиот пораст шорцеви за велосипеди за јуниори од без граници.

Основните својства

Додатоци на производот