Burco 4071RSG, странично огледало за замена на возачот на возачот за Land Rover LR2
Неодамнешно

Burco 4071RSG, странично огледало за замена на возачот на возачот за Land Rover LR2

DEN 1071.20

Това е достапна

Ова рамно огледало со моторна монтажа одговара на следниве возила *со големина и стил на појавување : 2008-2011 Land Rover LR2 2006-2009 Land Rover Range Rover 2006-2009 Land Rover Range Rover Sportsee "Компатибилности на автомобили " За дополнително одговара на сите наши наши наши Заменливо автомобилско огледало стакло е 100% реално стакло кое користи високо-end опрема за CNC што ги исполнува или ги надминува спецификациите на OEM. Значи, кога купувате стакло од огледало од вас, знаете дека купувате стакло од огледало што е врвен квалитет и ги доставува перформансите, изгледот и јасноста што ви е потребна за оптимално гледање! Многу производи бараат вклопување специфично за возилото.

Основните својства

Додатоци на производот