Машка ебо -плоча за пливање
Неодамнешно

Машка ебо -плоча за пливање

DEN 3.00

Това е достапна

Овие машка е -табла за пливање на табли ќе направат одличен додаток на вашата летна гардероба. Тие се изработени од мека, брзо сушење ткаенина со Spandex за совршена количина на истегнување и имаат трендовски eboard (кратко за "продолжена табла ") должина, удирајќи на или малку над коленото. Полу-еластичната лента за половината и влечењето обезбедуваат привлечно, прилагодено вклопување. Два пригодни странични џебови и страничен карго џеб ги комплетираат шорцевите од ебота, кои се достапни во разновидни бои и се одлични за сурфање, распрснување на плажа и уживање во следната забава во базенот. Направено од 90% полиестер (од кои 58% се рециклираат)/10% спандекс. Спандексот му дава дополнителен дел од материјалот за вашата удобност . тие се брзо суви . исто така лесна грижа! Машинско миење ладно. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо . направено во Египет.

Основните својства

Додатоци на производот