Kolcraft 1-2- Центар за активности за подготвеност за растење
Неодамнешно

Kolcraft 1-2- Центар за активности за подготвеност за растење

DEN 1.00

Това е достапна

Подгответе го вашето малечко подготвено за забава во движење со новиот центар за активности на готов 1-2-3 за производство! Овој центар за активности 3-во-1 има три фази на ниво на развој, а вашето дете ќе сака да учи со овие активности од новороденче преку години на мали деца. Карактеристики над 12+ активности, вклучувајќи многу текстурирани, движечки играчки за продолжено време на игра, па дури и две јамки за играчки за да можете да ја прикачите омилената играчка на бебето! Play Nevel 2 вклучува музики и карактеристики на ниво 3 Пронајдете ротати на седиштата 360 степени за лесен пристап до сите играчки.

Основните својства

Додатоци на производот

Logitech Craft 920-008484
Неодамнешно
Logitech Craft 920-008484
Това е достапна
DEN 1.33
ценето: