Малку миленичиња во живо на глувчето, се прашувам од џунгла
Неодамнешно

Малку миленичиња во живо на глувчето, се прашувам од џунгла

DEN 399.36

Това е достапна

Вашето дете ќе има прекрасно време да си игра со оваа мала миленичиња во живо на глувчето. Осигурете се дека вашиот нов пријател се чувствува како дома во сопствениот преносен престој. Гледајте како се врти во воланот, а потоа истрчајте ја вратата до неговата зона за игра. Овој кафез на џунгла Чудо доаѓа со нов ексклузивен карактер за собирање. Тој е критичар со нос за авантура. Оваа џунгла Чудо Кејџ доаѓа со нов ексклузивен карактер за да го собере . Гледајте го како се врти во воланот, а потоа исфрлете ја вратата до неговата зона за игра.

Основните својства

Додатоци на производот