Без граници џемпер за близнаци на јуниори, 2-во-1
Неодамнешно

Без граници џемпер за близнаци на јуниори, 2-во-1

DEN 510.08

Това е достапна

Двојно на вашиот стил оваа сезона без граници џемпер од близнаци на Јуниорс. Акцентирани од кабелски плетени детали, во овој сет се одликува со кардиган со долг ракав со раменици со пуф, заедно со врвот на цевката за џемпери за да се направи совршен сет! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. 2-во-1 сет вклучува : кардиган и врв на цевката. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина М. кардиган : опуштена; V-врат; копчето предно; долги ракави; Кабелски плетен бод. Врвот на цевката : опремена; стил на пуловер; без ракави. 2-во-1 близнак џемпер за јуниори од без граници.

Основните својства

Додатоци на производот