Poolmaster Лос Анџелес Лејкерс НБА гигант Мат
Неодамнешно

Poolmaster Лос Анџелес Лејкерс НБА гигант Мат

DEN 2.67

Това е достапна

Можеби изгледа како кошаркарски икони можат да одат по вода. Можете да дневно на вода додека покажувате страст кон обрачите со овој душек за базени во базенот во НБА тим. 83-во надувување на душекот со надувување на x 35-ин надувување на периферното јаже што може да се врзува за пол и две одлики на удобност-целосна ширина, вградена, засилена подигната перница и вграден држач за пијалоци. Душекот е дизајниран со тимска графика. Poolmaster Лос Анџелес Лејкерс НБА гигант Мат.

Основните својства

Додатоци на производот