Случајот со Универзитет за прекинувачи на iPhone од Coveroo
Неодамнешно

Случајот со Универзитет за прекинувачи на iPhone од Coveroo

DEN 2.33

Това е достапна

Loveубовта Абилена? Покажете го со овие официјално лиценцирани дизајни на вашиот Coveroo! Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела одобрени од Абилена. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Овој случај е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Abilene Primary Mark Design на Apple i Phone 6 Chabback Case by Coveroo : Компатибилен со Apple i Phone 6. Заштитна рамка. Сјајно поликарбонат егзоскелет. Термопластична полиуретанска термопластична полиуретан (TPU). Заменлива задната плоча. Официјално лиценцирани уметнички дела.

Основните својства

Додатоци на производот

Logitech Craft 920-008484
Неодамнешно
Logitech Craft 920-008484
Това е достапна
DEN 1.33
ценето:

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 0.33
ценето: